T T
Sala "Odnowa" na wystawie stałej MEK. Z lewej strony fragment pnia. Naokoło przymocowane na ukos drewniane belki. Są na różnej wysokości. Zakończenie w kolorze zielonym. Przytwierdzone do sufitu z kolorowymi pasami..

Zasady zwiedzania

w związku z COVID-19

W trosce o Państwa zdrowie wprowadziliśmy zasady zwiedzania naszych wystaw zgodne z obowiązującymi powszechnie przepisami.

Przed wizytą prosimy o zapoznanie się z aktualnymi zaleceniami dotyczącymi zwiedzania (poniżej).

  • Wystawa stała i wystawy czasowe czynne są od wtorku do niedzieli w godzinach 10.00–19.00. Dla Państwa bezpieczeństwa w czasie otwarcia wystaw przestrzeń Muzeum jest regularnie dezynfekowana.
  • Od 1 marca zniesione zostały limity zwiedzających, jednak zachęcamy do zachowania bezpiecznej odległości 1,5 metra od drugiej osoby.
  • Od 28 marca nie jest wymagane zasłanianie ust i nosa.
  • Po wejściu do Muzeum prosimy o dezynfekcję rąk. Na miejscu są dostępne płyn do dezynfekcji oraz – dla chętnych – jednorazowe rękawiczki.

Liczymy na Państwa zrozumienie i odpowiedzialność. Równocześnie, w trosce o Państwa zdrowie, jak i zdrowie naszego zespołu, odradzamy wizytę w muzeum tym z Państwa, którzy mają objawy infekcji oraz podwyższoną temperaturę ciała.