PL EN
Ustawienia prywatności
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Aby uzyskać więcej informacji i spersonalizować swoje preferencje, kliknij „Ustawienia”. W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje, a także cofnąć zgodę na używanie plików cookie 
na poniższej stronie.
Polityka prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych
T T

Kazimierz od podszewki – samoobsługowa gra miejska

Przed Tobą podróż w czasie i przestrzeni przez siedem wieków (pod)krakowskiego Kazimierza. Dwanaście zadań i związanych z nimi miejsc. Okruchy wspomnień, zdjęcia i stare plany. Echa wielkiej historii i ślady codziennych wyborów kolejnych pokoleń mieszkańców. A wszystko to zapisane w przebiegu ulic, murach domów, wyglądzie pozornie znanych miejsc. Czy zdołasz odczytać ich kod?

Materiały niezbędne do wzięcia udziału w grze znajdziesz w kasie Muzeum Etnograficznego w Krakowie, w budynku kazimierskiego Ratusza przy placu Wolnica 1, w godzinach otwarcia Muzeum.

W zestawie znajdziesz 13 kart: 12 zadań, których poprawne rozwiązanie pozwoli na odszyfrowanie hasła znajdującego się na ostatniej z kart. 

Zadania możesz rozwiązywać samodzielnie, w duecie, z przyjaciółmi, z rodziną (rekomendowana przez nas grupa to max. 4 osoby). Czas realizacji zależy tylko od Ciebie. Może to być jedno popołudnie, weekendowa wyprawa, 2 lub 3 krótkie spacery. Po wykonaniu wszystkich zadań wróć do kasy Muzeum, podaj odszyfrowane hasło i odbierz nagrodę!

Nagrodą za podanie poprawnego hasła będzie jednorazowa zniżka 30% na cały asortyment sklepu muzealnego. 

Informacje praktyczne
  • Minimalny sugerowany czas gry: 2 h
  • Minimalny sugerowany wiek uczestnika: 12 lat
  • Maksymalna sugerowana liczba uczestników: 4
  • Cena zestawu do gry: 15 PLN
Grupom proponujemy grę z rozszerzeniem, umożliwiającym grę zespołową - "Kazimierz od podszewki. Po-łączenia". Zapraszamy w gronie znajomych, zespole rodzinnym, grupie zorganizowanej. Przygotujemy i poprowadzimy rozgrywkę specjalnie dla Was.
Szczegóły tutaj.