T T
Grafika z napisem "Zamigaj MEK"

Zamigaj MEK | konkurs na znak migowy dla Muzeum Etnograficznego w Krakowie

UWAGA! Konkurs został rozstrzygnięty. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym za udział, zwycięzcy gratulujemy! Werdykt i uzasadnienie naszej sympatycznej kapituły w składzie:  Basia Cholewa, Jakub Studziński, Edyta Kozub, Olga Błaszczynska.
O konkursie:

Muzeum Etnograficzne w Krakowie organizuje dużo wydarzeń – wystawy, warsztaty, zwiedzanie z przewodnikiem i inne – regularnie zapraszamy osoby głuche na różne wydarzenia tłumaczone na polski język migowy.No i cóż, zawsze pojawia się pewien problem… nazwa Muzeum.
Jest długa i nie ma znaku migowego – trzeba ją literować... Bardzo chcemy to zmienić!

Zapraszamy do udziału w konkursie na znak migowy dla Muzeum Etnograficznego w Krakowie. Dla zwycięzcy mamy super nagrody:
  • indywidualne oprowadzanie po Muzeum,
  • wejście na wieżę zegarową, która na co dzień nie jest dostępna dla zwiedzających, a z której roztacza się piękny widok na Kazimierz i okolice, 
  • nagrody rzeczowe do wyboru ze sklepiku muzealnego oraz karta bezpłatnych wstępów do Muzeum.

Jak wziąć udział w konkursie?
  • Swoją propozycję znaku migowego Muzeum należy nagrać, a filmik zamieścić jako post w wydarzeniu konkursowym na Facebooku MEK.
  • W czasie trwania konkursu na naszej stronie i na Facebooku będą pojawiać się filmiki. Opowiemy Wam w nich o historii Muzeum, o tym, co oznacza nazwa "etnograficzny", o tym, co można w Muzeum zobaczyć, a także o tym, jakie wydarzenia odbywają się w Muzeum. 
Na Wasze propozycje czekamy do końca maja. Na początku czerwca ogłosimy zwycięzcę i tym samym odbędzie się premiera nowego znaku.Zwycięski znak wybierze jury w składzie: Basia Cholewa, Jakub Studziński, Edyta Kozub, Olga Błaszczynska.

Zapraszamy! Więcej informacji na Facebooku MEK.