T T
Fragment grafiki promującej warsztaty. Elementy ogona koguta w kolorach zieleni i odcieniach czerwieni. Biały napis - zabawki na warsztacie.

Zabawki na warsztacie | RUCH

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu sobotnich warsztatów dla dzieci 6-10 lat organizowanych w przestrzeni wystawy plenerowej „Muzeum nie musi być w muzeum” na placu Wolnica. Każde ze spotkań to opowieść o jednym z trzech etapów tworzenia prostej zabawki: nadawaniu jej kształtu z użyciem prostych materiałów, wprowadzaniu w ruch i określaniu cech kolorem. Na warsztaty tym razem bierzemy RUCH. 

Warsztaty dla uczestników indywidualnych.
  • RUCH (1 cykl - 17 lipca; 2 cykl - 7.08)
Zaprosimy Was do przepełnionego dynamiką, kolorowego świata Zofii Stryjeńskiej. Poznamy mechanizmy działania ruchomych zabawek ludowych. Zobaczymy, jak inspirowane ludowością zabawki artystki, wpuszczone w ruch, ożywają, tworząc prawdziwy spektakl. Wcielając się w konstruktorów, zbudujemy własne, kinetyczne, poruszające się w tańcu zabawki.

Informacje praktyczne:
  • Warsztat prowadzimy w dwóch grupach: grupa 1. godz. 10.00 - 11.30; grupa 2 godz. 12.30 - 14.00
  • Liczba uczestników zajęć: do 20 osób w każdej z grup
  • Czas: 90 minut
  • Koszt udziału dziecka: 8 PLN
  • Zapisy prowadzimy na poszczególne warsztaty za pomocą formularza poniżej. Aby wziąć udział w całym cyklu należy zapisać się na wszystkie trzy tematy (każdy z warsztatów będziemy prowadzić dwukrotnie w ciągu dnia (grupa 1 i grupa 2) i w ciągu miesiąca.
  • Organizatorzy nie zapewniają dzieciom opieki.
Honorujemy:
Karta Dużej Rodziny  - 30% zniżki dla uczestnika posiadającego kartę
Krakowska Karta Rodzinna - 30% zniżki dla uczestnika posiadającego kartę
Krakowska Karta Rodziny z Niepełnosprawnym dzieckiem - 30% zniżki dla uczestnika posiadającego kartę
Pasek z logotypami partnerów.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura - Interwencje 2021.

Wartość dofinansowania: 53 000 zł
Całkowita wartość zadania: 81 986 zł

Flaga oraz Godło Polski.