T T
Fragment grafiki promującej warsztaty. Głowy dwóch zielonych psów zwrócone do siebie pyskami, czerwone tło. Biały napis - zabawki na warsztacie.

Zabawki na warsztacie | KOLOR

Zapraszamy na trzecie spotkanie w ramach cyklu sobotnich warsztatów dla dzieci 6-10 lat organizowanych w przestrzeni wystawy plenerowej „Muzeum nie musi być w muzeum” na placu Wolnica. Każde ze spotkań to opowieść o jednym z trzech etapów tworzenia prostej zabawki: nadawaniu jej kształtu z użyciem prostych materiałów, wprowadzaniu w ruch i określaniu cech kolorem. Trzecim, ostatnim tematem, którym się zajmiemy będzie KOLOR.

Warsztaty dla uczestników indywidualnych.
  • KOLOR (1 cykl - 24 lipca; 2 cykl - 14 sierpnia)
Czym jest dizajn i etnodizajn? Pobudzimy Waszą wyobraźnię i emocje, zastanowimy się jakie znaczenie ma kolor i czy zabawki mogą być inspiracją do projektowania graficznego. Każdy uczestnik stworzy swój niepowtarzalny wzór inspirowany motywami etnicznymi, który finalnie naniesie na koszulkę.

Informacje praktyczne:
  • Warsztat prowadzimy w dwóch grupach: grupa 1. godz. 10.00 - 11.30; grupa 2 godz. 12.30 - 14.00
  • Liczba uczestników zajęć: do 20 osób w każdej z grup
  • Czas: 90 minut
  • Koszt udziału dziecka: 8 PLN
  • Zapisy prowadzimy na poszczególne warsztaty za pomocą formularza poniżej. Aby wziąć udział w całym cyklu należy zapisać się na wszystkie trzy tematy (każdy z warsztatów będziemy prowadzić dwukrotnie w ciągu dnia (grupa 1 i grupa 2) i w ciągu miesiąca.
  • Organizatorzy nie zapewniają dzieciom opieki.
Honorujemy:
Karta Dużej Rodziny  - 30% zniżki dla uczestnika posiadającego kartę
Krakowska Karta Rodzinna - 30% zniżki dla uczestnika posiadającego kartę
Krakowska Karta Rodziny z Niepełnosprawnym dzieckiem - 30% zniżki dla uczestnika posiadającego kartę

Pasek z logotypami partnerów.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura - Interwencje 2021.

Wartość dofinansowania: 53 000 zł
Całkowita wartość zadania: 81 986 zł

Flaga oraz Godło Polski.