Zdjęcie kobiety stojącej na skale i przechylającej się w tył. Ubrana w czerwone spodnie i czarną koszulkę. Ręce uniesione do góry. Włosy rozpuszczone.
Zdj. Jupiteria Fotografia

Wstęp do Rozśpiewu | Cuda

warsztaty online

Jesień powoli zamyka nas w domach i coraz częściej zatrzymuje w fotelu. Piękne to warunki do spotkania ze swoim głosem i ludową pieśnią. Ćwiczenia oddechowe i emisyjne dadzą podstawę do swobodnego śpiewu. Pieśni ludowe z Polski, Gruzji i Ukrainy będą okazją do zadumy i ogromnej przyjemności płynącej z wydobywania głosu. W listopadzie (odrobinę na przekór pogodzie, ale w zgodzie z tym, czego może nam być trzeba) motywem łączącym pieśni będą... cuda.

Do usłyszenia na łączach!

Furmularz zgłoszeniowy znajdziesz pod tym linkiem.

Informacje praktyczne:
  • Kiedy: 18 i 25 listopada w godzinach 18:00 – 20:00
  • Aby móc się z nami połączyć, potrzebny jest komputer lub telefon podłączony do Internetu z głośnikami lub słuchawkami.
  • Warsztaty są płatne.
  • Koszt: 70 zł (za dwa spotkania).
Dane do przelewu:
MUZEUM ETNOGRAFICZNE IM.S.UDZIELI
20 1240 4722 1111 0000 4857 1971

Tytuł przelewu: Wstęp do Rozśpiewu

Potwierdzenie prosimy przesłać na adres:
dorota@etnomuzeum.eu

Formularz i dane w nim wypełniane będą używane przez organizatora na potrzeby realizacji warsztatów.