Zdjęcie przedstawiające cztery kostki do gry leżące na drewnianej skrzyni.

Wakacyjne warsztaty dla grup w MEK

Serdecznie zapraszamy grupy zorganizowane na wakacyjne warsztaty do MEK.

W ofercie znalazły się :
  • warsztaty „Pole tworzenia” - zwiedzanie MEK tropem przedmiotów, które zainspirowały twórców wystawy „Muzeum nie musi być w muzeum”. (rekomendowany wiek dzieci 6-10 lat)
  • gra "Wyobrażam - wyrażam"  odbywająca się w przestrzeni wystawy plenerowej na placu Wolnica. Opracowana specjalnie na wakacje w ramach cyklu "Zabawki na warsztacie" (rekomendowany wiek dzieci 6-12 lat)
  • gra miejska "Kazimierz od podszewki - Po-łączenia" - rozszerzona wersja naszej gry miejskiej "Kazimierz od podszewki", umożliwiającą grę zespołową.  dla młodzieży powyżej 12 r.ż. oraz osób dorosłych.

Szczegółowy program warsztatów: https://etnomuzeum.eu/warsztaty-edukacyjne/wakacje-2021-program

Informacje praktyczne:
Szczegółowe informacje i rezerwacje: Anna Sereda, tel. 12 430 60 23, pn.-pt. w godz. 9.00 –16.00.

Rezerwacje przyjmujemy od 28 czerwca 2021.