PL EN
Ustawienia prywatności
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Aby uzyskać więcej informacji i spersonalizować swoje preferencje, kliknij „Ustawienia”. W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje, a także cofnąć zgodę na używanie plików cookie 
na poniższej stronie.
Polityka prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych
T T
Grafika dekoracyjna.

Wakacyjne warsztaty dla grup

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia dla grup zorganizowanych w Muzeum Etnograficznym w Krakowie. Będziemy prowadzić je w przestrzeni wystawy stałej i wystaw czasowych, wśród dzieł malarek, koronczarek, hafciarek, zabawek tworzonych dla dzieci i przez dzieci, prac rzemieślniczek i rzemieślników, osób, które w kreatywny sposób kształtowały swoje otoczenie. Jak zawsze w twórczej atmosferze, w indywidualnie ustalonych terminach.

Dzieci w wieku przedszkolnym zapraszamy na wakacyjną wyprawę „za miasto” w czasie warsztatów Cztery pory roku. Lato i do testowania dawnych pomysłów na wolny czas podczas warsztatów Do zabawy! Dla uczniów i uczennic szkół podstawowych przygotowaliśmy nowe, letnie odsłony aktywizujących wyobraźnię warsztatów Wyzwanie – ubranie i Pole tworzenia. Zaś młodzieży ze szkół ponadpodstawowych oraz osobom dorosłym proponujemy emocjonującą podróż w czasie i przestrzeni podczas gry miejskiej Kazimierz od podszewki. Po-łączenia.

Rezerwacje przyjmujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-16.00, pod numerem telefonu 883 751 003. Liczba dostępnych terminów jest ograniczona.


Szczegółowy program oraz informacje praktyczne dotyczące rezerwacji znajdują się w linku poniżej.

WAKACJE 2023 | PROGRAM WARSZTATÓW DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH