Chłopiec wchodzący do izby krakowskiej w MEK trzymający w ręce kolorową kartę "Etnościeżki".

Święto Rodziny Krakowskiej w MEK

Święto Rodziny Krakowskiej, to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kulturalno-rodzinny krajobraz Krakowa. W tym roku została przygotowana X Jubileuszowa edycja Święta Rodziny Krakowskiej. Wzorem ubiegłego roku zostanie zorganizowane w trzydniowej formule, tj. w dniach 27-29 maja br., która została bardzo dobrze przyjęta przez mieszkańców naszego miasta. Aktywności dla rodzin odbywać się będą równolegle w różnych punktach Krakowa, w podmiotach miejskich i komercyjnych.

Zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania wszystkich wystaw naszego Muzeum dla posiadaczy:
  • Karty Dużej Rodziny,
  • Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+
  • oraz Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem.

Wszystkie dzieci, które odwiedzą nas w tych dniach dnia otrzymają w prezencie Etnościeżki - przewodniki po wystawie stworzone specjalnie z myślą o naszych najmłodszych odbiorcach.

Szczegółowy program Święta Rodziny Krakowskiej dostępny jest na stronie www.kkr.krakow.pl wraz z informacjami na temat organizatorów poszczególnych aktywności oraz warunkami udziału (część aktywności wymaga wcześniejszej rejestracji).