Wnętrze wystawy - na pierwszym planie czarno-białe zdjęcie - portret Władysława Wałęgi.

Niedziela Palmowa z WŁADYSŁAWEM WAŁĘGĄ

W Niedzielę Palmową po raz ostatni zapraszamy na wystawę „Nie poddaje się trwam, Władysław Wałęga – malarstwo”. Będzie to niezwykła okazja, by zobaczyć ją w towarzystwie samego Artysty! Pan Władysław pokaże także swój najnowszy obraz nad którym obecnie pracuje.

Podczas spotkania opowiemy historią pewnej drewnianej skrzyneczki, która dała początek niezwykłej przyjaźni…

Specjalnie dla Władysława Wałęgi i gości finisażu zaśpiewa wokalistka i kompozytorka - Hanka Wójciak.

A że to Niedziela Palmowa, nie zabraknie też pięknych palm!

Informacje praktyczne:
  • Termin: 2 kwietnia 2023 (niedziela)
  • Miejsce: Dom Esterki, ul. Krakowska 46
  • godz. 10.00 - 19.00 - zapraszamy do zwiedzania wystawy w ostatnim dniu jej trwania
  • godz. 15.00oprowadzanie - po wystawie oprowadzą nas kuratorki wystawy: Anna Grochal i Beata Skoczeń-Marchewka
  • godz. 16.00 - spotkanie z Władysławem Wałegą i występ Hanki Wójciak
  • WSTĘP WOLNY - dla zwiedzających i uczestniczących w finisażu

Przypominamy, że wystawie towarzyszy katalog „Nie poddaję się, trwam. Władysław Wałęga – malarstwo”. Spotkanie z Władysławem Wałęgą będzie zatem niepowtarzalną okazją do otrzymania autografu Artysty!