Grafika promująca akcję

Napisz list. Zmień życie – Maraton Pisania Listów w MEK

NAPISZ LIST, ZMIEŃ ŻYCIE

Maraton Pisania Listów Amnesty International to największa na świecie akcja w obronie praw człowieka. Zapraszamy do Muzeum Etnograficznego w Krakowie w niedzielę, 8 grudnia, od 10.00 do 14.00. Dołącz do nas, by napisać list w jednej z 10 spraw tegorocznego Maratonu. W tym roku ich bohaterami i bohaterkami są młodzi ludzie, których prawa człowieka zostały złamane. Są to odważni obrońcy i obrończynie praw człowieka, którzy domagają się lepszego życia dla siebie i swoich społeczności, przeciwstawiają się niesprawiedliwości i dyskryminacji. Poznaj ich historie i zabierz głos w słusznej sprawie!

Więcej informacji: maraton.amnesty.org.pl

Jak działa Maraton? Odwiedź stoisko Amnesty Kraków w naszym Muzeum i napisz z nami list. Damy Ci kartkę, kopertę, długopis i odpowiemy na wszystkie pytania. Wystarczy tylko odrobina chęci i czasu!

Maraton Pisania Listów w MEK
Organizator akcji: Amnesty International Kraków