Na tle białej chaty widać dwie kobiety: jedna z nich siedzi po prawej prawej stronie, gra na akordeonie. Druga, widoczna na pierwszym planie, siedzi przy niskim stole. Przed nią stoi otwarty laptop.
Na zdjęciu Justyna Samborska i Sabina Krauze. Fot. Jarosław Dulęba.

Łącze Rozśpiew | Ballady

warsztaty online

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym cyklu warsztatów etnograficzno–śpiewaczych online dla dorosłych. Zapraszamy bez względu na to, czy chcesz rozpocząć przygodę ze śpiewem tradycyjnym, czy śpiewasz już od lat.

Tym razem tematem przewodnim będą ballady.

W październiku zaszyjemy się w wygodnych, ciepłych domach i oddamy się śpiewom. Skorzystamy z wokalnych i emisyjnych ćwiczeń, będziemy budować naszą relację z ciałem i głosem. Na warsztat weźmiemy ludowe ballady. Damy głos opowieściom o wydarzeniach najważniejszych, w których przeplatają się miłość, cuda i śmierć.

Informacje praktyczne:
Termin: 14 i 28 października, w godzinach 18:00-20:00
Prowadzenie: Sabina Krauze

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz pod tym linkiem

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.