Zrzut ekranu ze strony głównej serwisu Kolekcja w kwarantannie.

Kolekcja w kwarantannie – premiera wirtualnej wystawy

Jest nam ogromnie miło ogłosić, że nasza KOLEKCJA W KWARANTANNIE jest już dostępna dla wszystkich pod adresem: www.etnomuzeum.eu/kolekcjawkwarantannie

KOLEKCJA W KWARANTANNIE to wirtualna wystawa, która składa się z opowieści o rzeczach towarzyszących nam w czasie pandemii: w chwilach niepewności i grozy, radości i wzruszeń, w zmęczeniu, złości, w poczuciu bezsilności, osamotnienia.

To jednocześnie jeden z wątków badań, które Muzeum Etnograficzne w Krakowie prowadzi od marca 2020 roku pn. „Nasze życie w czasach zarazy”.

Możesz na bieżąco śledzić, jak powstaje Kolekcja. Możesz ją tworzyć razem z nami. Dołączysz?

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.