Materiały do gry miejskiej rozłożone na stole.

Kazimierz od podszewki - zespołowa rozgrywka na początek sezonu

Wraz z początkiem kwietnia rozpoczynamy nowy sezon z Kazimierzem od podszewki – grą miejską dla osób dorosłych i młodzieży prowadzącą uczestników przez siedem wieków (pod)krakowskiego Kazimierza.

Dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w dynamicznym współzawodnictwie grupowym, ale do tej pory brakowało im okazji lub… pozostałych zespołów, przygotowaliśmy specjalną rozgrywkę rozszerzenia Kazimierz od podszewki. Po-łączenia. Zapraszamy na nią w piątek 21 kwietnia – w duecie, z przyjaciółmi, rodziną, w cenie wariantu podstawowego!
Podczas gry po-łączmy miejsca, czasy, ludzi i brzegi zasypanej rzeki. Okruchy wspomnień, zdjęcia i stare plany. Echa wielkiej historii i ślady codziennych wyborów kolejnych pokoleń mieszkańców Kazimierza zapisane w przebiegu ulic, murach domów, wyglądzie pozornie znanych miejsc.
Na uczestników czekają zadania kooperacyjne, strategiczne wyzwania oraz 12 liter hasła do odnalezienia. A na mecie – nagrody: 30% zniżki na cały asortyment sklepiku muzealnego (po odczytaniu i podaniu poprawnego hasła) i prawo do zakupu biletu wstępu do Muzeum za symboliczną złotówkę (dla członków wyróżnionych zespołów).
Do udziału zapraszamy zespoły liczące od 2 do 4 osób, z co najmniej jedną dorosłą osobą. Minimalny sugerowany wiek uczestników to 12 lat.
Zarejestrowane zespoły mogą dołączyć do gry między godziną 15.30 a 17.00. Na rozgrywkę należy zarezerwować minimum 120 minut.
Podsumowanie gry rozpocznie się o godzinie 19.00.
Informacje praktyczne:
  • Termin: 21 kwietnia (piątek) 2023 r. godz. 15.30-19.30.
  • Miejsce startu i mety: Muzeum Etnograficzne w Krakowie, plac Wolnica 1.
  • Cena: 15 zł za zestaw materiałów do gry dla jednego zespołu (w języku polskim lub angielskim). Płatność przed grą w kasie Muzeum.
  • Honorujemy Kartę Dużej Rodziny, Krakowską Kartę Rodzinną 3+ oraz Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem – 30% zniżki na udział w grze dla posiadaczy Karty.
  • Liczba osób w zespole: 2-4 (w tym co najmniej 1 osoba dorosła).
  • Minimalny sugerowany wiek uczestników: 12 lat.
  • Każdy zespół powinien mieć do dyspozycji przynajmniej jeden telefon z aparatem fotograficznym i dostępem do Internetu.
  • Liczba zespołów, które mogą wziąć udział w grze, jest ograniczona. Obowiązują zapisy przez formularz internetowy: https://forms.office.com/e/YVQtG2DLiU