Zdjęcie przedstawia prowadzącą warsztaty pokazującą uczestnikom szczegóły szopki krakowskiej.

Ferie w MEK

Na przełomie stycznia i lutego 2020 r. serdecznie zapraszamy grupy przedszkolne, szkolne oraz dzieci z rodzicami lub dorosłymi opiekunami na warsztaty do Muzeum Etnograficznego w Krakowie.

Grupy szkolne i przedszkolne serdecznie zapraszamy do Ratusza przy placu Wolnica 1 na wybrane warsztaty edukacyjne w przestrzeni wystawy stałej. Zajęcia dla grup zorganizowanych prowadzimy od poniedziałku do piątku. Zajęcia dostosowane są do wieku uczestników. Ich tematyka odpowiada założeniom podstawy programowej, a także poszerza zawarte w niej treści o nowe wątki.

SZKOŁY PODSTAWOWE
PRZEDSZKOLA Informacje praktyczne:
Liczba uczestników: maksymalnie 25 osób;
Czas trwania: 1–1,5 h;
Koszt: 8 PLN od osoby. Opiekunowie uczestniczą w warsztatach bezpłatnie.

Informacje i rezerwacje: Anna Sereda, tel. 12 430 60 23
Od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00–16.00.

FERIE Z HERÓDKIEM – PROGRAM I CENNIK SOBOTNICH WARSZTATÓW RODZINNYCH

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty wydarzeń specjalnych – Ferii z Heródkiem. Wspólnie z uczestnikami warsztatów rodzinnych przekonamy się, do czego może zainspirować nas postać Karola Wójciaka zwanego Heródkiem, czyli głównego bohatera wystawy czasowej, którą oglądać można do 15 marca 2020 w naszym Muzeum.

Informacje i zapisy: Joanna Zbela, zbela@etnomuzeum.eu