Kazimierz od podszewki. Po-łączenia

zespołowy wariant samoobsługowej gry miejskiej Kazimierz od podszewki
zdjęcie przedstawiające rozłożone karty do gry "Kazimierz od podszewki"
Zespołowy wariant samoobsługowej gry miejskiej "Kazimierz od podszewki". Łączy ludzi, czasy, miejsca i brzegi zasypanej rzeki. Echa wielkiej historii i ślady codziennych wyborów kolejnych pokoleń mieszkańców zapisane w przebiegu ulic, murach domów, wyglądzie pozornie znanych miejsc. Nowe zadania kooperacyjne, strategiczne wyzwania i jeszcze więcej wrażeń.
Zapraszamy w gronie znajomych, zespole rodzinnym, grupie zorganizowanej. Przygotujemy i poprowadzimy rozgrywkę specjalnie dla Was.

Uwaga - konieczność rezerwacji! Termin ustalany jest indywidualnie, z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

Miejsce startu: Ratusz (główny gmach MEK), plac Wolnica 1
Czas: minimum 120 minut
Maksymalna liczba osób w grupie: 36
Minimalny sugerowany wiek uczestników: 12 lat
Cena:
Na cenę zajęć składają się dwie części:
1. opłata za zajęcia w wysokości 150 zł od grupy – płatna przed zajęciami, na etapie rezerwacji terminu, przelewem na konto Muzeum;
2. opłata za wstęp dla każdego uczestnika w wysokości 10 zł od osoby – płatna w dniu zajęć, gotówką lub kartą w kasie Muzeum (lub przelewem na konto w przypadku warsztatów online), po uwzględnieniu indywidualnych uprawnień do zniżki (50% dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ lub Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem, 90% dla obywateli Ukrainy, którzy przybyli do Polski po 23 lutego 2022 roku).

Opiekunowie grupy towarzyszą uczestnikom zajęć bezpłatnie.

Gra jest dostępna w polskiej i angielskiej wersji językowej.