Domowe muzykowanie

Rodzinne warsztaty muzyczne dla każdego.
T T
grafika

Śpiewasz pod prysznicem? Przed lustrem zamieniasz się w gwiazdę rocka? Wlazł kotek na płotek na dobranoc nie jest Ci obcy? To znaczy, że rodzinne warsztaty Domowe muzykowanie są właśnie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie wszystkich małych i dużych wielbicieli nut, piosenek, melodii i dźwięków nie do pary, którzy chcą poszerzyć swój dotychczasowy repertuar i wspólnie pomuzykować.

Comiesięczne spotkania prowadzą przez melodie związane z porami dnia i roku. Repertuar świąteczny przeplata się z tym codziennym. W trakcie warsztatów korzystamy z bogatego zestawu tradycyjnych wyliczanek, rymowanek, melodii i pieśni. Wszystko po to, aby odważnie otwierać buzię w takt różnych melodii i nucić je w drodze do przedszkola, szkoły czy pracy. A do każdego spotkania przygrywają nam muzycy grający m.in. na skrzypcach, gitarze, cymbałach rzeszowskich, cytrze, harmonijce i różnorodnym zestawie przeszkadzajek. Warsztaty nie wymagają żadnych uzdolnień muzycznych. Można w nich uczestniczyć w wielopokoleniowym składzie.

 

Prowadzenie

 

Katarzyna Chodoń – śpiewaczka i animatorka tradycyjnej kultury ludowej. Na co dzień przybliża ludziom znaczenia tego, z czego wyrośli. Pracuje zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi, bo to od rodziców zaczyna się każda edukacja, która dzięki dzieciom jest przekazywana dalej. Prowadzi warsztaty i zajęcia wprowadzające, przybliżające uczestnikom śpiew, tańce i najbliższą im kulturę tradycyjną. Współpracuje z instytucjami kulturalnymi m.in. Fundacją Mały Kolberg z Warszawy, Małopolskim Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu i wieloma innymi w całej Polsce.

Informacje praktyczne

Cykl czterech spotkań, które odbywają się raz w miesiącu. W zajęciach można uczestniczyć, dokonując rezerwacji oraz wykupując karnet na drugi semestr.

Wiek: od 3 do 100 lat
Terminy zajęć: 16 luty, 8 marca, 5 kwietnia, 10 maja
Czas trwania: 15.00–16.00
Cena: 100 zł/cały cykl zajęć (na jeden karnet mogą wejść trzy osoby)

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny. 30% zniżki na udział w zajęciach dla posiadaczy Karty.

Zapisy na nowy cykl zajęć rozpoczynamy w poniedziałek, 20 stycznia, od godziny 9:00.