PL EN
Ustawienia prywatności
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Aby uzyskać więcej informacji i spersonalizować swoje preferencje, kliknij „Ustawienia”. W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje, a także cofnąć zgodę na używanie plików cookie 
na poniższej stronie.
Polityka prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Przedszkola

Pomieszczenie z ciemnymi ścianami. Na środku część dzieci skupionych wokół beczki. Obok z lewej strony edukatorka. Z tyłu pozostałe przedszkolaki.
Zapraszamy do wsłuchania się we wspólny rytm natury i kultury w czasie warsztatów muzealnych dla grup dzieci w wieku przedszkolnym. Ich program odpowiada założeniom podstawy programowej wychowania przedszkolnego, a także poszerza zawarte w niej treści o nowe wątki. Przybliża związki między ludźmi, roślinami i zwierzętami, przeszłością i teraźniejszością, lokalnymi tradycjami i rodzinnymi zwyczajami, mechanizmami ze świata dorosłych i dziecięcymi zabawkami.

Zajęcia prowadzimy jedynie dla grup, które dokonały wcześniejszej rezerwacji. Terminy zajęć ustalamy indywidualnie, w miarę wolnych miejsc, z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. Zgłoszenia chęci rezerwacji zajęć należy dokonać telefonicznie pod numerem 883 751 003 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00).

Szczegółowe zasady rezerwacji zajęć określa „Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez MEK kierowanych do grup zorganizowanych” dostępny pod adresem: www.etnomuzeum.eu/regulamin-uczestnictwa-w-wydarzeniach-kulturalnych-organizowanych-przez-mek.