PL EN
Ustawienia prywatności
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Aby uzyskać więcej informacji i spersonalizować swoje preferencje, kliknij „Ustawienia”. W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje, a także cofnąć zgodę na używanie plików cookie 
na poniższej stronie.
Polityka prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Osoby z niepełnosprawnościami

Kilka dłoni dotyka kawałek materiału. Na czarnym tle białe kwiaty i obramowanie. Przy brzegach znaki krzyżyków i pochyłych kresek.

W naszej ofercie znajduje się szereg warsztatów dla grup zorganizowanych, dla uczestników indywidualnych oraz wydarzeń edukacyjnych, które mają charakter okazjonalny.

Jeżeli z powodu ograniczonej sprawności lub jakichkolwiek przyczyn udział w nich jest dla Państwa trudny lub niemożliwy – prosimy o kontakt.

Chcemy by każdy mógł wziąć udział w naszych warsztatach, spotkaniach i oprowadzaniach. W razie potrzeby oferujemy pomoc asystenta osoby z niepełnosprawnością, tłumaczenie na polski język migowy oraz przygotowanie odpowiednich materiałów dla osób z niepełnosprawnością wzroku.

Warsztaty dla grup zorganizowanych
Naszym celem jest tworzenie elastycznej oferty edukacyjnej otwartej na różne, indywidualne potrzeby konkretnych uczestników. Chcemy, w miejsce warsztatów adresowanych jedynie do grup odbiorców z niepełnosprawnościami, pracować nad dostępnością całej oferty, tak by wszyscy mogli wybierać z tej samej puli, a głównym kryterium były zainteresowania i aktualne potrzeby uczestników.  
Do tego celu jesteśmy w stanie zbliżać się małymi krokami dzięki współpracy z Państwem - naszymi odbiorcami. Osoby z niepełnosprawnościami oraz ich wychowawcy, nauczyciele, opiekunowie i rodzice są dla nas największym autorytetem w dziedzinie konkretnych dostosowań. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych działań edukacyjnych. Jeżeli któryś temat Państwa szczególnie zainteresuje, zapraszamy do rozmowy o tym, jak uczynić go najbardziej dostępnym dla Państwa lub Państwa grupy.