Grafika dekoracyjna

POWERBANK dla grup / Pole tworzenia

Warsztaty dla grup zorganizowanych  - na zamówienie

Wakacyjne wyjście z ram – obrazów i schematów działania. Spotkanie z bohaterkami i bohaterami dzieł z muzealnej kolekcji sztuki. Doświadczanie siły wyobraźni i niepohamowanej potrzeby tworzenia. Modelowanie żywych rzeźb, wprawianie w ruch wzorów z nieruchomych eksponatów, budowanie osobistej relacji ze sztuką i odkrywanie jej dla siebie.
Warsztaty zostały przygotowane z myślą o uczniach i uczennicach szkół podstawowych. Łączą dwie wystawy: POWERBANK / siła kobiet i Nieobjęta ziemia. Będziemy je prowadzić od 27 czerwca do 31 sierpnia 2022 roku, od poniedziałku do piątku, w indywidualnie ustalonych terminach.
  • Miejsce rozpoczęcia: Ratusz (główny gmach MEK), plac Wolnica 1
  • Miejsce zakończenia: Dom Esterki, ulica Krakowska 46
  • Czas: 90 minut
  • Cena: 12 zł od osoby
  • Cena minimalna: 120 zł (do 10 osób)
  • Honorujemy: Kartę Dużej Rodziny, Krakowską Kartę Rodzinną, Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem – 50% zniżki dla uczestnika posiadającego kartę.
  • Obywatele Ukrainy, którzy przybyli do Polski po 23 lutego 2022 roku, za udział w warsztatach zapłacą 1 zł (w oparciu o dowód przekroczenia granicy od daty 24.02.2022 r.).
  • Maksymalna liczba osób w grupie: 25
Informacje i rezerwacje: Anna Sereda tel.: 12 430 60 23