PL EN
Ustawienia prywatności
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Aby uzyskać więcej informacji i spersonalizować swoje preferencje, kliknij „Ustawienia”. W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje, a także cofnąć zgodę na używanie plików cookie 
na poniższej stronie.
Polityka prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych
T T
Grafika dekoracyjna

Kazimierz od podszewki. Po-łączenia | gra miejska

Treść

Zapraszamy do udziału w wyjątkowej podróży w czasie i przestrzeni przez siedem wieków (pod)krakowskiego Kazimierza.

Gra miejska Kazimierz od podszewki. Po-łączenia łączy ludzi, czasy, miejsca i brzegi zasypanej rzeki. Echa wielkiej historii i ślady codziennych wyborów kolejnych pokoleń mieszkańców Kazimierza zapisane w przebiegu ulic, murach domów, wyglądzie pozornie znanych miejsc.

Dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w dynamicznym współzawodnictwie grupowym, ale do tej pory brakowało im okazji lub… pozostałych zespołów, przygotowaliśmy specjalną edycję gry.

Do udziału zapraszamy zespoły liczące od 2 do 4 osób, z co najmniej jedną dorosłą osobą (minimalny sugerowany wiek uczestników to 12 lat).

Na uczestników czekają zadania kooperacyjne, strategiczne wyzwania oraz 12 liter hasła do odnalezienia. A na mecie – nagroda: 30% zniżki na cały asortyment sklepiku muzealnego (po odczytaniu i podaniu poprawnego hasła).

Startujemy w piątek 13 września, o godzinie 17.00, z budynku dawnego ratusza kazimierskiego – dziś głównego gmachu MEK. Podsumowanie rozgrywki rozpocznie się o godzinie 19.30. 

Informacje praktyczne:

  • Termin: 13 września (piątek) 2024 r., godz. 17.00-20.00
  • Miejsce rozpoczęcia i zakończenia: Ratusz, plac Wolnica 1
  • Cena: 15 zł za zestaw materiałów do gry dla jednego zespołu (w języku polskim lub angielskim)
  • Płatność: przed grą w kasie Muzeum
  • Liczba osób w zespole: 2-4 (w tym co najmniej 1 osoba dorosła)
  • Minimalny sugerowany wiek uczestników: 12 lat.
  • Każdy zespół powinien mieć do dyspozycji przynajmniej jeden telefon z aparatem fotograficznym i dostępem do Internetu
  • Liczba zespołów, które mogą wziąć udział w grze, jest ograniczona. Warunkiem rezerwacji miejsca jest zgłoszenie przez formularz internetowy: https://forms.office.com/e/TTFhpxqjV1