T T
Grafika promująca wydarzenie Etnokalendarz: czarny napis „Etnokalendarz. Miesiąc w miesiąc” na wielokolorowym tle złożonym z różnych figur geometrycznych.

Etnokalendarz: Jak ładnie! | wirtualne warsztaty rodzinne

Czym jest majenie i co mają z nim wspólnego krowy? Jak ozdobić budę dla psa a jak statek pasażerski? Czy w dawnej izbie w środku nocy łatwiej było się zgubić czy odnaleźć? Na te i mnóstwo innych pytań odpowiemy podczas najbliższych warsztatów rodzinnych Etnokalendarz. 

Majowy Etnokalendarz: Jak ładnie! poświęcony jest projektowaniu przestrzeni. W trakcie warsztatów poznamy dawne sposoby na szybkie remonty i przetestujemy praktyczne aranżacje wprost z drewnianej izby. Zastanowimy się, po co w muzeum zjeżdżalnia i czy tam, gdzie architektów sześć, może powstać miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wprawimy w ruch wyobraźnię, tworząc własne, rodzinne projekty. Nie zabraknie łamigłówek, wyzwań dla śmiałków oraz mnóstwa zabawy, do której możecie dołączyć z Waszych domów. 

Premiera warsztatów odbędzie się w sobotę, 23 maja o godzinie 13:00 w serwisie YouTube. Bacznie obserwujcie nasze wydarzenie – niedługo podamy Wam link, pod którym będziecie mogli obejrzeć nasz wirtualny Etnokalendarz! 

A tymczasem zapraszamy do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu na Facebooku.

Informacje praktyczne:
  • Termin: premiera – sobota, 23 maja, godzina 13:00;
  • Miejsce: Ratusz, plac Wolnica 1 oraz Twój salon / pokój;
  • Cena: Warsztaty online są bezpłatne. Nie obowiązują zapisy. 

Premiera warsztatów odbędzie się pod tym linkiem.

Do zobaczenia!