T T
Wykonywanie haftu przy użyciu tamborka.

WARSZTATY

Treść

Zdobywamy i doskonalimy rękodzielnicze umiejętności z mistrzyniami haftu i koronki ze Stowarzyszenia LUD-Art. Sięgamy po igłę i nici, by własnoręcznie tworzyć rzeczy piękne. I absolutnie unikatowe.
W PROGAMIE:

KURS HAFTU KRAKOWSKIEGO | cykl warsztatów z mistrzyniami ze Stowarzyszenia LUD-Art
9, 11, 16, 18, 23, 25 października, 6 i 8 listopada
godz. 17.00 - 18.30
Cena: 300 zł
Dom Esterki, ul. Krakowska 46

Cykl ośmiu półtoragodzinnych warsztatów w kameralnym gronie to szansa na zdobycie praktycznych umiejętności oraz pogłębienie wiedzy na temat wzorów i technik charakterystycznych dla tradycyjnych strojów Krakowiaków Zachodnich.

Kurs przeznaczony jest dla osób dorosłych – zapraszamy osoby początkujące i zaawansowane. Prowadzimy zapisy wyłącznie na całość cyklu – podczas kolejnych spotkań, uczestniczki i uczestnicy zdobywać będą nowe umiejętności. Zapewniamy wszystkie materiały i narzędzia.       

BRAK MIEJSC!

Szczegóły: Kurs haftu krakowskiego


BIŻUTERIA
15 listopada
godz. 17.00-19.00
Cena: 60 zł
Dom Esterki, ul. Krakowska 46

Myślicie już o świątecznych prezentach? Samodzielnie wykonana biżuteria to świetny pomysł na sprawienie radości komuś bliskiemu lub… sobie. Za pomocą igły i nici wyczarujemy niepowtarzalne broszki i wisiorki. Stwórz coś we własnym stylu!

Warsztaty prowadzą mistrzynie ze Stowarzyszenia LUD-Art. Zajęcia są przeznaczone dla osób dorosłych – zapraszamy osoby początkujące i zaawansowane. Zapewniamy wszystkie materiały i narzędzia. 

ZAPISY: https://forms.office.com/e/4a2BwzXsrx


OZDOBY NA CHOINKĘ
29 listopada
godz.17.00-19.00
Cena: 60 zł
Dom Esterki, ul. Krakowska 46

Czy wzory z krakowskich gorsetów mogą być inspiracją do tworzenia ozdób choinkowych? Jasne! W ruch pójdą filc, kolorowe nici, cekiny. Jeśli od igły wolisz szydełko lub czółenka, możesz stworzyć z nami koronkowe gwiazdki i rozetki. Do dzieła!

Warsztaty są przeznaczone dla osób dorosłych – zapraszamy osoby początkujące i zaawansowane. Zapewniamy wszystkie materiały i narzędzia.       

ZAPISY: https://forms.office.com/e/qANgHngUBp