Telefon trzymany w dłoni. Na ekranie otwarta aplikacja VisitMałopolska.

Zwiedzaj MEK razem z VisitMalopolska

Treść

Podczas zwiedzania wystawy stałej Muzeum Etnograficznego w Krakowie zachęcamy do skorzystania z aplikacji mobilnej VisitMałopolska, która powstała dla ułatwienia dostępu do informacji o atrakcjach turystycznych i samodzielnego zwiedzania Regionu w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej.

W ramach projektu w przestrzeni wystawy stałej MEK zainstalowane zostały beacony, które współdziałają z aplikacją mobilną VisitMałopolska. Po pobraniu aplikacji na telefonie i włączeniu bluetooth, zwiedzając muzeum będziemy odbierać powiadomienia i wyświetlać treści powiązane z daną częścią wystawy.

Aby zainstalować aplikację na swoim urządzeniu wystarczy skorzystać z ogólnodostępnych sklepów internetowych Google Play, App Store lub Sklep Microsoft. W wyszukiwarce należy wpisać „VisitMałopolska”, a następnie wybrać „ZAINSTALUJ”. Można również skorzystać z linków podanych na stronie: https://visitmalopolska.pl/pl/aplikacja-mobilna

Aplikacja i portal visitmalopolska.pl. prowadzone są przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Więcej: www.visitmalopolska.pl