Zdjęcie przedstawia jeden z warsztatów w MEK tłumaczony na PJM. Po prawej stronie migająca Pani, po lewej grupa obserwujących ją dzieci

Zamigaj MEK – artykuł o konkursie na stronie projektu „Małopolska. Kultura wrażliwa”

Zachęcamy do przeczytania artykułu o konkursie na znak migowy Muzeum Etnograficznego na stronie projektu „Małopolska. Kultura wrażliwa”: Zamigaj MEK – nowy sposób prezentowania muzeum.

„Małopolska. Kultura Wrażliwa” to projekt zainicjowany przez województwo małopolskie i realizowany przez Małopolski Instytut Kultury, w którym dąży się do zwiększenia obecności osób z niepełnosprawnościami w instytucjach kultury. Głównym celem projektu jest otwieranie instytucji i jej oferty kulturalnej dla każdej zainteresowanej osoby.

Więcej o projekcie: www.kulturawrazliwa.pl