Budynek Muzeum Etnograficznego w kolorach żółtym i niebieskim

Solidarni z Ukrainą

Treść

W obliczu rosyjskiej agresji kierujemy do naszych ukraińskich przyjaciół i partnerów wyrazy wsparcia i solidarności.

Serdecznie zapraszamy wszystkie obywatelki i obywateli Ukrainy do zwiedzania naszego Muzeum za 1 PLN. Dzieci narodowości ukraińskiej, które uczestniczyć będą w warsztatach dla grup zorganizowanych również zapłacą za wstęp na zajęcia 1 PLN.

Wstęp do Muzeum
Od 11 marca 2022r. obywatele Ukrainy, którzy przybyli do naszego kraju po 23 lutego 2022r., zapłacą 1 PLN za wejście na wystawy prezentowane przez Muzeum Etnograficzne w Krakowie (w oparciu o dowód przekroczenia granicy polskiej od daty 24.02.2022 r.).

Udział w warsztatach organizowanych przez MEK
Od 11 marca 2022r. dzieci narodowości ukraińskiej uczestniczą w warsztatach dla grup zorganizowanych za 1 PLN (w oparciu o dowód przekroczenia granicy polskiej od daty 24.02.2022 r.).

Od 17 marca 2022r. obywatele Ukrainy, którzy przybyli do naszego kraju po 23 lutego 2022r., zapłacą 1 PLN za udział w warsztatach dla osób indywidualnych organizowanych przez Muzeum Etnograficzne w Krakowie (w oparciu o dowód przekroczenia granicy polskiej od daty 24.02.2022 r.).