Praca w MEK: kwalifikowany opiekun ekspozycji

Treść

Muzeum Etnograficzne w Krakowie zatrudni pracownika na stanowisku kwalifikowany opiekun ekspozycji - kasjer.
Zatrudniona osoba będzie pełniła funkcję kasjera-sprzedawcy w kasie biletowej/sklepiku muzealnym oraz gospodarza i opiekuna części wystawy stałej/czasowej.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi:

• prowadzenie sprzedaży (obsługa kasy fiskalnej) w kasie biletowej/sklepiku muzealnym,
  • nadzór nad ekspozycją,
  • udzielanie informacji zwiedzającym,
  • dbanie o bezpieczeństwo i należyte użytkowanie mienia powierzonego opiece,
  • kontrolowanie stanu powierzonej opiece ekspozycji,
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • odpowiedzialność, dokładność, punktualność.

Warunki pracy:

Specyfika zatrudnienia wymaga pracy w soboty, niedziele i niektóre święta – Muzeum jest otwarte dla zwiedzających sześć dni w tygodniu. Praca w godzinach 10.00 – 19.00 wg wcześniej ustalonego harmonogramu. Zatrudnienie na umowę o pracę. Wymiar zatrudnienia: 7/8 etatu. Praca dla osób nie mających innego źródła dochodu. Pozostałe warunki umowy zostaną ustalone podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Oferujemy:

• ciekawą pracę w renomowanej instytucji kultury,
  • stabilne zatrudnienie.
Wymagane dokumenty:

CV zawierające klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji oraz procesów rekrutacyjnych w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: celinska@etnomuzeum.eu lub złożyć w sekretariacie Muzeum Etnograficznego im. Seweryna Udzieli w Krakowie, ul. Krakowska 46 (I piętro) do dnia 31 maja 2022 r. z adnotacją: „Rekrutacja: opiekun ekspozycji muzealnych - kasjer”.

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie. Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów.