Betlejem, Władysław Wałęga, ze zbiorów MEK

Paleta (z) wyobraźni | warsztaty dla grup osób z niepełnosprawnością intelektualną

Treść

"Paleta (z) wyobraźni" to propozycja warsztatów dla grup osób z niepełnosprawnością intelektualną inspirowana wystawą czasową "Nie poddaje się, trwam. Władysław Wałęga - malarstwo". Zajęcia organizować będziemy do końca roku kalendarzowego 2022. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Ilość grup, które możemy przyjąć jest ograniczona.

PALETA (Z) WYOBRAŹNI

O narzędziach i technikach malarskich, pożytkach z tworzenia oraz tym, kto może być malarzem. Warsztaty inspirowane wystawą czasową "Nie poddaję się, trwam. Władysław Wałęga -malarstwo" doświadczanie właściwości różnych rodzajów farb. Eksperymenty z kolorami i fakturami. Poszukiwanie barw, za pomocą których można wyrazić siebie. Ćwiczenie wyobraźni, rozwijanie motoryki małej, tworzenie własnych artystycznych palet.

Warsztaty są dostępne do 16 grudnia 2022 r. Ich termin ustalany jest indywidualnie, pod numerem telefonu 12 430 18 27, z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. Scenariusz każdorazowo jest dostosowywany do potrzeb i sugestii grupy.

Miejsce: Dom Esterki, ulica Krakowska 46
Czas: 60-90 minut
Cena: 1 PLN od osoby
Maksymalna liczba osób w grupie: 15

Aktualnie nie przyjmujemy rezerwacji.
W związku z dużym zainteresowaniem, pula dostępnych terminów na warsztaty została już wyczerpana.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.