PL EN
*Z wyjątkiem niezbędnych

MEK w projekcie Czytanie Obrazów

Treść

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z inicjatywą fundacji Kultury bez barier, Czytanie Obrazów.

Czytanie obrazów to odpowiedź na marzenia o udostępnieniu dzieł sztuki plastycznej każdemu, kto choć raz tego zapragnie. Każdemu, a więc także osobom z niepełnosprawnością – wciąż jeszcze zbyt często wykluczanym z życia społeczno-kulturalnego.

Pod tym linkiem można znaleźć audiodeskrypcję wybranych obiektów pochodzących z naszego muzeum. Wkrótce pojawi się ich więcej. Zachęcamy do śledzenia inicjatywy i sprawdzania nowości.