Grafika promująca program #zwiedzajKrakow

MEK partnerem programu #ZwiedzajKrakow

Muzeum Etnograficzne w Krakowie zostało partnerem programu #zwiedzajKrakow.

Program ten umożliwia skorzystanie z 20-procentowych zniżek oferowanych przez partnerów akcji i będzie trwał od 1 lipca do 31 października.

Z rabatów mogą skorzystać posiadacze karty #zwiedzajKrakow (otrzymać ją można spędzając noc w Krakowie w jednym z obiektów partnerskich). Z kolei krakowianie mogą korzystać z programu okazując jedną z kart miejskich: Kartę Krakowską (mobilną lub plastikową), Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem lub Krakowską Kartę Rodzinną 3+.

Muzeum Etnograficzne w Krakowie zaprasza do skorzystania ze zniżki 20 % na bilety normalne i ulgowe na wystawę stałą:
  • bilet normalny – 8 PLN (dla posiadaczy Karty Krakowskiej oraz Karty #zwiedzajKrakow uprawnionych do biletu normalnego)
  • bilet ulgowy – 4 PLN (dla posiadaczy Karty Krakowskiej oraz Karty #zwiedzajKrakow uprawnionych do biletu ulgowego).
  • w niedzielę – wstęp wolny
UWAGA: Rabaty wynikające z Kart Miejskich, nie sumują się z rabatem z programu #zwiedzajKrakow. W Muzeum Etnograficznym, niezależnie od programu #zwiedzajKrakow, posiadaczom Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem lub Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ oferujemy zniżkę 50% na bilety.

Program #zwiedzajKrakow, element kampanii promocyjnej „Kraków nieodkryty”, ma na celu zaaktywizowanie lokalnej gospodarki poprzez zachęcenie mieszkańców i turystów do korzystania z bogatej oferty firm krakowskich.

Koordynatorem programu #zwiedzajKrakow jest Wydział ds. Turystyki Urzędu Miasta Krakowa przy współpracy Wydziału Komunikacji Społecznej UMK, Krakowskiego Biura Festiwalowego, Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Krakowskiej Izby Turystyki, Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej, Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Małopolskiej Izby Hotelarstwa Gremium oraz Izby Gospodarczej RH plus.

Szczegółowe informacje dotyczące programu znaleźć można na stronie: