wejście do Muzeum

Aktualne zasady zwiedzania w MEK

w związku z COVID-19

Od poniedziałku (28.03) został zniesiony obowiązek noszenia maseczek w przestrzeniach zamkniętych.

Zapraszamy więc do zwiedzania naszego Muzeum bez konieczności zasłaniania ust i nosa, zachęcamy jednak do dezynfekcji rąk (płyn do dezynfekcji dostępny jest przy wejściu) oraz zachowania odstępu od innych zwiedzających.

Przed wizytą prosimy o zapoznanie się z aktualnymi zaleceniami dotyczącymi zwiedzania (poniżej).

RATUSZ, PLAC WOLNICA 1
ZALECENIA DOTYCZĄCE ZWIEDZANIA WYSTAWY STAŁEJ
  • Wystawa stała czynna jest od wtorku do niedzieli w godzinach 10.00–19.00. Dla Państwa bezpieczeństwa w czasie otwarcia wystaw przestrzeń Muzeum jest regularnie dezynfekowana.
  • Od 1 marca zniesione zostały limity zwiedzających, jednak zachęcamy do zachowania bezpiecznej odległości 1,5 metra od drugiej osoby.
  • Od 28 marca nie jest wymagane zasłanianie ust i nosa.
  • Po wejściu do Muzeum prosimy o dezynfekcję rąk. Na miejscu są dostępne płyn do dezynfekcji oraz – dla chętnych – jednorazowe rękawiczki.

W trosce o Państwa zdrowie, jak i zdrowie naszego zespołu, odradzamy wizytę w muzeum tym z Państwa, którzy mają objawy infekcji oraz podwyższoną temperaturę ciała.

Dziękujemy za Państwa zrozumienie i odpowiedzialność!