T T
zdjęcie

Akcja promocyjna „Pociąg do kultury”

W ramach akcji "Pociąg do kultury" pasażerowie korzystający z publicznego transportu kolejowego świadczonego przez Koleje Małopolskie uzyskują możliwość korzystania ze zniżek i rabatów – do wykorzystania w licznych instytucjach kultury w regionie.

Z oferty inicjatywy „Pociąg do kultury” i akcji promocyjnej można korzystać w terminie od 1 lipca 2018 r. – 30 czerwca 2019 r.

„Pociąg do kultury” to bilet kolejowy i kupon rabatowy do instytucji kultury w jednym. Kupując bilet na przejazd kolejami spółki Koleje Małopolski otrzymujemy równocześnie rabat na skorzystanie z oferty programowej 15 samorządowych instytucji kultury województwa małopolskiego.

 

Muzeum Etnograficzne w Krakowie oferuje 30% zniżki na bilety wstępu do Muzeum (na wystawę stałą oraz wystawy czasowe) na podstawie okazanego biletu za przejazd Kolejami Małopolskimi według regulaminu akcji.

Jak skorzystać?

  1. Kup dowolny bilet na przejazd Kolejami Małopolskimi.
  2. Nie wyrzucaj wykorzystanego biletu za przejazd Kolejami Małopolskimi.
  3. Zatrzymaj go, bez względu na to w jaki sposób kupiłeś bilet (w okienku kasowym, poprzez aplikację iMKA, w biletomacie, on-line, u konduktora).
  4. Kupiony bilet, potwierdzenie jego zakupu wydrukowane lub okazane na urządzeniu mobilnym, paragon poświadczający doładowanie iMKA, bilet miesięczny, w ciągu 30 dni od daty utraty ważności, uprawnia do zniżek i rabatów na skorzystanie z oferty samorządowych instytucji kultury uczestniczących w inicjatywie „Pociąg do kultury”.

Organizatorzy:

Do udziału w inicjatywie "Pociąg do kultury", do podróżowania, a przy okazji zwiedzania, poznawania, odkrywania zapraszają: