Rozśpiew - pieśni wielkopostne

warsztaty śpiewu tradycyjnego dla młodzieży i dorosłych

W trakcie warsztatów zajmiemy się tematyką pieśni śpiewanych w okresie Wielkiego Postu. Po krótkim wprowadzeniu do tematyki wykonywania pieśni religijnych w tradycji ludowej i rozgrzewce wokalnej, zajmiemy się nauką i wspólnym śpiewaniem pieśni wielkopostnych. Wybrany repertuar pochodzi z nagrań zarejestrowanych podczas badań terenowych na oraz zapisów archiwalnych.

O cyklu:

Warsztaty śpiewu skierowane są zarówno do osób już śpiewających, jak i tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z muzyką tradycyjną. Zaproszeni przez nas prowadzący to specjaliści w swoich dziedzinach, którzy nie tylko nauczą emisji głosu i specyfiki konkretnego sposobu wykonywania pieśni, ale również przekażą swoją wiedzę i doświadczenie związane z danym tematem.

Informacje praktyczne:

• Termin:
23 marca (piątek) godz. 18.00 - 21.00
24 marca (sobota) godz. 10.00 -14.00; 16.00 - 19.00 (2h przerwa na obiad)
  • Cena:
140 PLN (przy wcześniejszej wpłacie 130 PLN)

Zapisy oraz wszelkie informacje: Katarzyna Dorota; dorota@etnomuzeum.eu