Zdjęcie z zajęć rodzinnych

Rodzinny piknik fotograficzny

W niedzielę 23 czerwca, w ramach wystawy czasowej Joanna Helander, Baby patrzą. Fotografie 1976-2012 zapraszamy na rodzinny piknik fotograficzny w zielonej przestrzeni Ogrodów Bonifraterskich przy Szpitalu Bonifratrów w Krakowie. Wstęp wolny!

Ulotne chwile w gronie bliskich osób, radość z bycia razem, spontaniczne gesty i spojrzenia uchwycone w obiektywie. Rodzinne fotografie Joanny Helander układają się w osobistą opowieść o więzi, dzieciństwie i dorastaniu.

Zainspirowani nimi zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym i dokumentowania wspólnych chwil w czasie rodzinnego pikniku fotograficznego. W pierwszą niedzielę lata (i ostatni dzień wystawy) gościnne podwoje otworzy przed nami ogrody naszego kazimierskiego sąsiada – Konwentu Bonifratrów.

Zapraszamy z własnym prowiantem, książkami, planszówkami, piłkami... przynieście to, z czym w rodzinnym gronie najchętniej spędzacie czas na świeżym powietrzu. Od 15 do 18 czekać będziemy na Was z kocami, leżakami, różnymi rekwizytami do wspólnych zdjęć oraz Instaxami Fujifilm - aparatami do fotografii natychmiastowej.

Uczestników pikniku zapraszamy bezpłatnie na wystawę czasową Joanna Helander, Baby patrzą. Fotografie 1976-2012

UWAGA! Ze względu na remont ulicy Krakowskiej, do Ogrodów Bonifraterskich najwygodniej dotrzeć można wejściem od ul. Trynitarskiej. Wystawa czasowa czeka w Domu Esterki - wejście przez podwórko od strony Trynitarskiej.

Informacje szczegółowe:
Termin: 23 czerwca, niedziela
Miejsce: Ogrody Bonifraterskie, ul. Trynitarska 11 (wejście przez wjazd na parking, róg ul. Trynitarskiej i ul. Mostowej lub  od ul. Podgórskiej przy Wojewódzkiej Poradni Chorób Naczyń lub od ul. Krakowskiej przy Kościele).

Wstęp wolny. Dla uczestników pikniku bezpłatne wejście na wystawę czasową Joanna Helander, Baby Patrzą. Fotografie 1976-2012.

Patronem pikniku jest Fujifilm Polska.
Za udostępnienie przestrzeni dziękujemy Konwentowi Bonifratrów.