grafika promująca cykl

Etnokalendarz - Wiosenne świętowanie

weekendowe warsztaty rodzinne

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a wraz z nią wiosenne świętowanie. Podczas najbliższych warsztatów przyjrzymy się świątecznym zwyczajom z różnych stron świata. Poszukamy też wielokulturowych tradycji w Krakowie. Między innymi, wraz ze Stowarzyszeniem Czulent uchylimy nieco rąbka tajemnicy związanej ze świętowaniem Pesach.

Informacje praktyczne:

• Termin: sobota (17.03) - 13:00 – 16:00 (wpuszczamy co 15 minut, ostatnie wejście o 14:30); niedziela (18.03) - 11.00 – 14.30 (wpuszczamy co 15 minut, ostatnie wejście o 13.00)
  • Miejsce: Ratusz, plac Wolnica 1
  • Bilet indywidualny: 10 zł, bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + dziecko lub 2 dzieci + osoba dorosła): 20 zł, każda następna osoba dopłaca 10 zł
  • Honorujemy Kartę Dużej Rodziny, Krakowską Kartę Rodzinną oraz Krakowską Kartę Rodzinną 3+ – 30% zniżki na udział w zajęciach dla posiadaczy Karty.
Nie prowadzimy rezerwacji. Warsztaty prowadzimy do wyczerpania materiałów.

Udział w zajęciach i wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Etnograficzne w Krakowie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na rejestrację fotograficzną i wykorzystanie zdjęć na potrzeby MEK.

Kontakt:
Olga Błaszczyńska, e-mail: blaszczynska@etnomuzeum.eu lub (12) 430 18 27