Złap pociąg do kultury

Do 30 czerwca 2019 roku kursuje „Pociąg do kultury”. Wszystkie osoby, które w tym okresie zakupią bilet na przejazd Kolejami Małopolskimi, otrzymają 30% rabatu na bilet wstępu do Muzeum Etnograficznego w Krakowie – na wystawę stałą i czasową.

Jak wziąć udział w akcji?

• Kup dowolny bilet na przejazd Kolejami Małopolskimi.
  • Nie wyrzucaj wykorzystanego biletu.
  • Zatrzymaj go, bez względu na to w jaki sposób kupiłeś bilet (w okienku kasowym, poprzez aplikację iMKA, w biletomacie, on-line, u konduktora). Kupiony bilet, potwierdzenie jego zakupu wydrukowane lub okazane na urządzeniu mobilnym, paragon poświadczający doładowanie iMKA, bilet miesięczny, w ciągu 30 dni od daty utraty ważności uprawnia do zakupu biletu wstępu do Muzeum Etnograficznego w Krakowie z 30% zniżką.
  • Odwiedź Muzeum Etnograficzne w Krakowie i poznaj jego wyjątkową kolekcję.

„Pociąg do kultury” to wspólna inicjatywa Województwa Małopolskiego i Kolei Małopolskich sp. z o.o. W akcji „Pociąg do kultury” biorą udział: Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie, Ośrodek Dokumentacji i Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA w Krakowie, Centrum Sztuki Mościce, Muzeum Archeologiczne w Krakowie, Muzeum Armii Krajowej im. gen. Fieldorfa „Nila” w Krakowie, Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli w Krakowie, Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, Muzeum Tatrzańskie im. dr. Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, Muzeum – Dwory Karwacjanów i Gładyszów.