KOMUNIKAT: Wystawa stała - zmiany organizacyjne

W związku z przewidzianym na wrzesień spisem eksponatów sale zlokalizowane na parterze kazimierskiego ratusza mogą być czasowo wyłączone ze zwiedzania.

• 4–7 września klasa szkolna będzie niedostępna*
  • 11–14 września izba krakowska będzie niedostępna
  • 18–21 września izba podhalańska będzie niedostępna
  • 25–28 września izba rzemieślnicza (folusz, olejarnia, garncarnia) będzie niedostępna**

Za niedogodności przepraszamy, a ramach rekompensaty zapraszamy na nieodpłatne zwiedzanie wystawy Obojętnie, gdzie to jest na świecie. Stanisław Baj, malarz (ul. Krakowska 46) – wstęp za okazaniem biletu wstępu na wystawę stałą.

*Aktualizacja: Prace poszły nad wyraz szybko i klasa szkolna jest już dostępna dla zwiedzających! Zgodnie z wcześniej przekazaną informacją bilet wstępu na wystawę stałą wciąż (do 7 września włącznie) uprawnia do bezpłatnego wstępu na wystawę Obojętnie, gdzie to jest na świecie. Stanisław Baj, malarz.

**Aktualizacja: Prace w izbach rzemieślniczych zakończą się wcześniej niż przewidywaliśmy, tym samym już od środy 26 września będą dostępne dla zwiedzających. Zgodnie z wcześniej przekazaną informacją bilet wstępu na wystawę stałą do 28 września włącznie uprawnia do bezpłatnego wstępu na wystawę Obojętnie, gdzie to jest na świecie. Stanisław Baj, malarz.