Wiadomości

Słoneczniki - MEK w plebiscycie na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w Krakowie

Jest nam miło ogłosić, że Muzeum Etnograficzne zostało nominowane w (dalej...)

Ścieżka bosych stóp - Spotkanie autorskie z Anną Komorowską i warsztaty w Ogrodzie Zabaw

22 sierpnia  zapraszamy na spotkanie z Anną Komorowską – autorką książki (dalej...)

Etnościeżką przez wystawę

Po wystawach prowadzą przewodnicy i przewodniki, katalogi, aplikacje… U nas także (dalej...)

Obiekt na dzień dobry: Zielnik Szymona Syreniusza

W Ratuszu przy Placu Wolnica prezentujemy niezwykły "Obiekt na dzień dobry" - Zielnik (dalej...)

Zdjęcie z „Adasiem”. Zbiórka fotografii z pomnikiem Adama Mickiewicza w tle.

Od 2016 roku Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Jagiellońskiego realizuje (dalej...)

Apel Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć

Chcąc wesprzeć działania Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć – organizacji, (dalej...)

Nabór badaczek i badaczy do projektu „Życzenia”