Spis zbiorów w Muzeum Etnograficznym w Krakowie

Z dniem 20 lutego 2017 r. w naszym Muzeum rozpoczyna się spis zbiorów. W związku z tym (dalej...)

Granice empatii – kolejne spotkanie z cyklu GRANICE

23 lutego o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu GRANICE.  (dalej...)

W krainie lodu - weekendowe warsztaty rodzinne Etnokalendarz

W najbliższy weekend (18-19.02) zapraszamy na rodzinne weekendowe warsztaty z cyklu (dalej...)

Zostaw swój jeden procent w Małopolsce

W Małopolsce działa 712 organizacji pożytku publicznego. Każdego dnia rozwiązują problemy, (dalej...)

Zapraszamy do wypełnienia ankiety!

Zachęcamy do wypełnienia ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu nowej oferty (dalej...)

Obiekt na dzień dobry: Obrzędowe poncho dziewczęce

Aktualnym "Obiektem na dzień dobry" jest okrycie wierzchnie ze skóry irchowej, (dalej...)

Ruszyła rekrutacja do drugiej edycji projektu PODAJ DALEJ