Wiadomości

Etnograficznym okiem - bezpłatne warsztaty z rysunku (26 marca - MONOCHROMATYZM)

Etnograficznym okiem to cykl otwartych, bezpłatnych, warsztatów dla młodzieży (dalej...)

TAM I TU. Miniwykłady dla dzieci i rodziców. 24 marca - Indianie prerii.

Jak mieszkali, jak żyli i w co wierzyli mieszkańcy wielkich prerii Ameryki Północnej? (dalej...)

Studencki Tydzień Sztuki UJ w MEK

W imieniu Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszamy na Studencki (dalej...)

Obiekt na dzień dobry: Grzechotka gliniana