Warsztaty dla dzieci z Marianną Sztymą

21 stycznia zapraszamy na warsztaty z Marianną Sztymą – ilustratorką i projektantką (dalej...)

Premiera platformy rzemioslo2zero.pl

Ostatnie trzy lata (2015-2017) Muzeum Etnograficzne w Krakowie poświęciło na badanie (dalej...)

Zmarła Aleksandra Jacher-Tyszko

Z głębokim żalem powiadamiamy, że 3 stycznia w wieku 93 lat zmarła Aleksandra (dalej...)

Andrzejkowe wróżby i obyczaje w Radiu Kraków

Choć listopad już za nami, zachęcamy do zapoznania się z opowieścią o (dalej...)

Obiekt na dzień dobry: Herod

Prezentowana jako "Obiekt na dzień dobry" kukiełka przedstawia króla Heroda. (dalej...)

Już w sprzedaży: „Ślady, tropy, znaki”

Nowa książka Muzeum Etnograficznego pt. „Ślady, tropy, znaki” opowiada o (dalej...)

Warsztaty dla przedszkolaków „Laboratorium świata” - druga grupa!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem warsztatami "Laboratorium świata" została (dalej...)

Wystawa „Mapy miasta – dziedzictwa i sacrum w przestrzeni Krakowa”

Od 18 listopada zapraszamy na nową wystawę pn. „Mapy miasta – dziedzictwa i (dalej...)

Spis zbiorów w Muzeum Etnograficznym w Krakowie

Przypominamy, że 20 lutego 2017 r. w naszym Muzeum rozpoczął się spis zbiorów. W (dalej...)

Nagroda rodziców plebiscytu Słoneczniki 2017 dla warsztatów MEK!

Z radością informujemy, że cykle warsztatów „Etnokalendarz” oraz „Tam (dalej...)
«     [1-10][11-20][21-30][31-40][41-50] Następny    »
Dostępnosć muzeum
Życzenia